Push
Push Rpg
Hoşgeldiniz!
Üye olun veya üyeyseniz Giriş Yapın...
Push
Push Rpg
Hoşgeldiniz!
Üye olun veya üyeyseniz Giriş Yapın...
Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güçlerini kontrol edebiliyorsan, Hükümetten kaçabilirsen, burası senin yerin...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serenity Heino

YazarMesaj
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Serenity Heino Empty
MesajKonu: Serenity Heino   Serenity Heino Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 11:15 pm

Serenity Heino Fyidq8

Adı: Altair Serenity

Soyadı: Heino

Güç: Silici

Meslek: Modellik/Seri Katil

Serenity Heino Idrbrq
Fiziksel Özellikler: 164 boyunda sadece 44 kilo uzun koyu sarı saçlara sahip şirin bir kız. Aslında saçları düz olsada arasıra kıvırcıklaştırıyor.
Kişisel Özellikler: Aslında şirin biri gibi görünsede görebileceğiniz en korkunç insanlardan. Ailesinden aldığı korkutucu eğitim sayesinde herzaman gücünün doruğunda ve özgüveni tam bir seri katil. İnsanları içten fethetmeyi seven ve genelde gizemli ve düşmanca tavırları olsada iş avını kandırmaya gelince aniden meleğe dönüşebiliyor.
Aile Özgeçmişi: Korkulan bir aile olan Heino ailesinin özgeçmişi eski Japonyaya kadar dayanır. Safkan Japon yanlarını asla ama asla bozmamışlardır. Buna rağmen görünüşleri tipik bir İngiliz gibidir. Aile kurulduğundan beri (ne zaman bilinmiyor çok eski) fethedilemez bir kale gibiydi. Karşılarına çıkanı yok eden muazzam güçte bir kuvvetti. Halada Japonya'da varlığını sürdürmektedir...

---Kankalar---

Seri katilin ihtiyacı olur mu?

---Arkadaşlar---
Sana yukarda ne dedim ha?

---Rp Sevgilim---
Birde soruyor... İnanamıyorum!

---Eski Rp Sevgililerim---
Offf... Konuyu kapa!

---Düşmanlar----
Bu soruyu sevdim... Herkes!!!

Gücünün farkına nasıl vardı?:

Ablası ile yaptığı bir kavgada farkına vardı. Kız 2 ay hastanede bilinçsizce yattı...

Serenity Heino
1 sayfadaki 1 sayfası