Push
Push Rpg
Hoşgeldiniz!
Üye olun veya üyeyseniz Giriş Yapın...
Push
Push Rpg
Hoşgeldiniz!
Üye olun veya üyeyseniz Giriş Yapın...
Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güçlerini kontrol edebiliyorsan, Hükümetten kaçabilirsen, burası senin yerin...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rp Puanı Alma

4 posters
YazarMesaj
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 7:06 pm

Yeni üyelerimiz buraya başvuru Rplerini yazıp onaylatabilirler.

Puanlama:

Betimleme:25
Renklendirme:10
Akıcılık:20
Yazım ve noktalama:25
Sayfa Düzeni:10
Toplam:100 üzerinden değerlendirilecektir...
http://push.hareketforum.biz
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 5:14 pm

Hayat... Hayatın onun için bir anlamı var mıydı? Asıl soru şu olmalı: Onun hayat için bir anlamı var mıydı? Hayır, ikisi de boş yalanlar. Zaten hayat dediğin ne ki? İnsanların boş umutlarından ve hayallerinden kurulmuş, hiçlikten gerçek olmuş bir zindan. Ancak... Bir insan değilsen nasıl onların gerçekleşmesi imkansız hayallerinde yaşabilirsin ki? Zaten onun da yaşadığı söylenemezdi. Bedenini kaybetmiş bir ruh misali...

Nasıl bu yalanlara inanacak kadar saf olabilirdi insanlar? Bu kızıla boyanmış dünya'yı nasıl sevebilirlerdi? Onun aklıda almıyordu bunu. Çünkü o gerçekle yaşıyordu. İnsanlarınki gibi yalanlar ile örtülü bir gerçekle değil. Acı veren, kana bulanmış bir gerçekle... Oysa peri masalı gibi yalanlarda yaşamayı diliyordu her saniye...

Düşüncelerinden ancak ayağının altında ezilen kuru yaprak sesleri ile ayrılabildi. Çünkü etrafta başka ses yoktu. Yağmurun şarkısı bile rutin bir hal alıp ölüm sessizliğine saklanmıştı. Ayak sesleri... Duyamazdı onları. O kadar hafifti ki! Bir kelebeğinki gibi narin olan ayakları da bozamıyordu bu sonsuzluğa ulaşan ritmi. Zaten çırılçıplak ayakları her adımda sert ve soğuk zemine deyiyor hafif bir şok dalgası yaratıyordu.

Yağmur damlalarının bedenine her değişini, her defasında bedeninde ağaçlarınki gibi kök salarak aşağıya inişini hissediyordu. Her göz kırptığında damlaların kirpiklerinden inci inci akarak düşmesini de... Elbisesi vücudunu bir nevi serbest bırakmıştı. Gevşek mavi düğümler, bembeyaz kumaşlar... Sadece yağmur damlaları hafiften yapıştırmıştı elbisesini vücuduna. Zaten gece kadar karanlık, beline kadar inen ipeksi saçları ıslak elbisesinin üstüne yapışmış, her adımda bedeninin üstünde farklı bir yöne savruluyorlardı. Saçlarının bir kısmı yüzünün önüne düşmüş zaten başını eğik tutmasından dolayı saklanan yüzü sanki gece ile örtülmüştü. Büyük buz mavisi gözlerinde yine aynı donuk, ifadesiz ve yaşamdan bıkmış ifade vardı. Pek dolgun olmayan dudakları duygusuzluktan ince bir çizgi almıştı.

Sonunda düşüncelerinden kopmayı başarabildi. Küçük ama sık adımlarını atmıyordu artık. Başı hala eğik önüne bakmaktan korkuyordu. Gelirken de bakmamıştı. Nereye gittiğini görmek istemiyordu, korkuyordu. Bu yolu görmek yaşadığı hiçlikteki acıyı kuvvetlendiriyordu. " Burası hala kan kokuyor. " diye kendince konuştu. Etrafta kimse olmaması onu düşüncelerini ifade ederken rahatlatıyordu. Zaten konuşmak için başkasına ihtiyacı yoktu artık. İstediği yere geldiğini de ayağının altında ezilen yaprakların sesinden ve etraftaki, kanla karışık gül kokusundan anlamıştı. Tahmini her zamanki gibi yine doğru çıkmıştı. Ancak ona göre zaten her yer kızıla bulanmıştı.

Bir süre orada durdu öylece. Hiç hareket etmeden. Her zamanki ruhsuzluğundan farklı. Her saniye... Her saniye ölüyordu sanki. Normalde olduğundan farklı. Ölü olmaya değil her saniye ölmeye zincirlenmişti sanki. Ancak artık bakmalıydı önüne. Bunu o da biliyordu. Sadece büyük, beyaz, fildişi ve zümrütle işlenmiş büyük kristal mezarın önüne geldi. Her zamanki minik adımla değil. Ayaklarını bile kullanmadan aslında. Ruh gibi süzülmüştü havada. Duyguları aniden karmakarışık oldu. Hüzün... Acı... Özlem... Sevgi... Nefret... Hepsi bir arada idi. Artık o büyük, mavi gözler duygusuzca değil, duygulardan boğulmuşçasına bakıyordu. Mavi gözlerinden inci inci akmaya başladı gözyaşları. Bu kadar uzun sürmüşüydü ruhsuzluk? "Bu kadar uzun sürmemeli sensizlik. " diye mırıldandı o acı dolu sesi ile. Kaç kez ölmek istemişti ona kavuşmak için? "Her saniye ölmek değil, s-sadece bir saniye yaşamak istiyorum! " diye bağırdı güçlü sesiyle. "Kahrolası varlık! Nasıl seni hem sevip hem öldürme arzusuyla yanabiliyorum? Zaten ölmüş olsanda hala yanımdaymışsın gibi geliyor! Niçin bana bunu yapıyorsun? Ölsen de arkanda bıraktıkların solmuyor bedenin gibi! " diye bağırmaya başladı kontrolsüzce. Artık parmakları mezarın üstünde dolanmıyor, direkt vuruyordu. Tüm gücüyle asılıyordu mezara. Sanki onunla birlikte bu dünyadan göçüp gitmek istermiş gibi ama bir taraftan da nefret dolu.

Artık gücü kalmamıştı bu işkenceyi çekecek kadar. Sinir krizi halinde hem ağlıyor hem de bağırıp, saldırıyordu. Yoksa yıllardır biriken duygular tek bir ana mı toplanmıştı? Gerçektende özlem, sevgi ve nefretle karışıp bir vampiri bu duruma getirebilecek kadar güçlü müydü? Evet... Aslında ne kadar ruhsuz olurlarsa olsunlar sonunda insanların hiçlikten doğan zindanlarına hapsoluyorlardı.

Bu benim daha acemilik rp'm ama yenisine üşendim doğrusu *-*. Noktalamada 1-2 yanlış var ama onlar düzeltilemiyor benim p.c.de lütfen onu hoş gör Smile *-*

Katelyn Adams
İtkici | Yönetici
İtkici | Yönetici
Katelyn Adams

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 5:15 pm

rp puanın 100 aramızahoş geldin
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 5:18 pm

Smile Sağol Seray XD:)))))
Katelyn Adams
İtkici | Yönetici
İtkici | Yönetici
Katelyn Adams

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 5:19 pm

Bişi değil Very Happy şimdi özel güç için başvurabilirsin
Misafir
Misafir
Anonymous

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:31 pm

Sen kurucu musun kira mısın kiralık mısın nesin??Cık cık cık! Evil or Very Mad Kira sen sadece yöneticisin kurucu falan diilsin istediğini onaylayamazsın!!!Cassie onaylayabilir sadece kendini ne sanıyosun sen??? Evil or Very Mad
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:43 pm

Aslında o yönetici yani o da onaylayabilir hem sen daha rp yazmamışsın niye konuşuosun???Lütfen haddini bil!!!Banlanabilirsin ona göre....
Misafir
Misafir
Anonymous

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 5:44 pm

Bir ilkbahar sabahıydı.
Güneş, pırıl pırıl altın ışıklarını
yer yüzüne yolluyordu.
Bu ışınları gören kozalardan
o sabah beyaz bir kelebek çıktı.
Çok büyük ve tül gibi ince
bembeyaz kanatları vardı.
Birden kendini bir bahçenin
çiçekleri arasında buldu.
Önce keşif uçuşuna çıkıp
bahçeyi dolaştı.
Sonra dinlenmek için
kırmızı bir güle kondu.
Dinlenirken, kanatlarını
dikleştirip birleştirmisti.
Etrafına baktı.
Doyasıya yeşilliğe daldı
saatlerce seyretti...
Dinlenmişti.
Şimdi dolaşma vaktiydi,
yaşamalıydı, önünde uzun zamanı vardı.
Ağaçlara uçtu. Çiçeklere kondu.
Mutluydu, özgürdü.
Herkes ona bakıp "ne güzel" diyordu.
Akşama kadar çiçekten çiçeğe,
daldan dala uçup durdu.
Güneş batarken
bir garip his kapladı içini,
artık öğrenmişti.
Sadece bir günlük olan ömrü bitmişti.
Son bir kez etrafına baktı.
Batan güneşe daldı.
Ve bi daha hiiiiç uyanmadı...
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 5:52 pm

Betimleme:20
Renklendirme:10
Akıcılık:18
Yazım ve Noktalama:25
Sayfa Düzeni:7
Toplam:80

Bir daha Kira ile öyle konuşma yönetici de en az kurucu kadar yetki sahibidir.Bi de Wang olacaksan aileden onaylat.Ben onu ayarlarım.Ünlünü de yazman lazım.
Misafir
Misafir
Anonymous

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:36 pm

Aileye girip yazdım.Bir Wang olmak istiyorum''Eğer onaylarsan tabisi...Very Happy
Ünlüm de XianLou as Pop xDL
Surprised
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:37 pm

yerlerine yazmadın ama olsun onayladım hepsini
doğru dürüst durman dileğiyle
Katelyn Adams
İtkici | Yönetici
İtkici | Yönetici
Katelyn Adams

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 10:35 am

afedersin ama bu rpden çok şiir gibi geldi de neyse..Bi de bu yaptığını cahilliğine veriyorum yönetici en az kurucu kadar hak sahibidir ve istediğini yapabilir. Sonuçta ynetici olduğumuz zaman bize kurucuyla aynı yetkiler verilir.
Push
Yıkıcı
Yıkıcı
Push

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 4:46 pm

Sonunda ders günü gelmişti.Ashlee profesorlüğe kabul edildiğinden beri bugünü bekliyordu.Dersin yani bugünün heyecanına kendisini öyle bir kaptırmıştı ki farketmeden de olsa sınıfa bir saat erken gelmişti.Eh gelmişken sınıftanda çıkamıyordu bir türlü.Sınıfa göz gezdirerek,ağır ağır masasına doğru ilerledi.Elinde küçük bir el çantası vardı.El çantasını masaya bıraktı ve içinden bir kaç kağıt çıkarttı.Kağıtlara bakarak sandalyesine oturdu ve kağıtları incelemeye başladı.Bu kağıtlarda bu derste işleyiceği iksirler hakkında bazı bilgiler vardı.Bir veya iki kez kağıtları göz gezdirdikten sonra kağıtlarını masasına bıraktı ve yavaşça sınıfta gezmeye başladı.Sınıfın her yerini gezmişti,sanki onlarca saat geçmişti o sınıfı gezerken ama tekrar masasına dönüp saatine baktığında yanıldığını anladı.Daha sınıfa geleli 20 dakikacık olmuştu.Saate son kez baktı ve masasının 2-3 metre sağında ki dolabın yanına gitti.Dolap sınıfta en çok yer kaplayan eşyaydı.Yani hem eni hem boyu epey büyüktü.Ashlee zorlanarak dolabın kapağını açtı.Bir yıldır açılmadığından dolabın kapağı paslanmış olmalıydı.Neyse o da halledilirdi bir ara.Dolabın kapağını açınca dolaptaki eşyalara şöyle bir rastgele baktıktan sonra tekrar masadan kağıtları aldı.Elinde kağıtlarla dolabın önüne geldi ve kağıtta yazan malzemelerin hepsine tek tek bakmaya başladı.Neyseki hepsi burada fazlasıyla mevcuttu.Ashlee rahatlayarak masasına döndü ve sandalyesine oturup dersin başlamasını bekledi.Dersi beklerken zaman ne kadarda yavaş geçiyordu.Sanki biri hayatı ağır çekime almıştı.Ashlee derse az zaman kala asasını çıkarttı ve sınıfın kapısına doğrulttu.Sınıfın kapısı içe doğru açıldı.Kapının önünde zaten bir kaç öğrenci bekliyordu.Kapının açılmasıyla beraber kapıdaki öğrenciler içeri girdi.Öğrenciler sistemi bildiği için kendi yerlerine geçiyorlardı.Yani 5.sınıf ve üstü sağ taraftaki yerlere,4.sınıf ve altı sol taraftaki yerlere oturuyordu.Ashlee gülümseyerek öğrencilere baktı.Sınıf tamamen dolduğunda asasını tekrar kapıya tuttu ve kapıyı kapattı.Masasından sınıfa bir kez daha baktıktan sonra masadan destek alarak ayağa kalktı.Sınıfın tam karşısında bulunan tahtanın önüne geçti.Sınıfa sesini duyurabilmek için biraz yüksek sesle konuşmaya başladı.

"Evet...Sınıf dolduğuna göre dersimize başlayabiliriz.İlk olarak kendimi tanıtayım.Ben Ashlee Simpson.Sizin bu yıl ki ve umarım gelecek yıllardaki iksir profesorunuzum.Ben kendimi tanıttığıma göre dersime başlamadan önce sizde kendinizi tanıtabilirsiniz.Sanıyorum ki dersimize yeterince zamanımız kalır."dedi ve duraksadı.Sınıfa şöyle bir göz gezdirdikten sonra en önlerdeki bir çocuğu işaret ederek devam etti.

"Sanırım sen kendini tanıtmaktan başlayabilirsin.Tabii sonra da sırayla diğerleri kendini tanıtacak."

Ashlee bunları söyledikten sonra tekrar sandalyesine oturdu ve dikkatle öğrencilerin kendilerini tanıtmalarını izledi.Kendisini tanıtan öğrencilerden bazılarının soyisimlerini önceden duymuştu.Mesela Walker bunlardan sadece bir tanesiydi.Sınıfın tamamı kısa sürede kendisini tanıtmıştı.Öğrencilerin hepsi kendilerini çok hızlı tanıtıvermişlerdi.Ashlee burdan öğrencilerin çabucak derse geçmek istediklerini anladı.Sınıfa sessizlik hakim olunca Ashlee tekrar ayapa kalktı ve öğrencilerin arasında dolaşmaya başladı.Bir yandan dolaşıyor bir yandanda konuşuyordu.

"Herkez kendisini tanıttığına göre derse geçebiliriz.İlk olarak küçük sınıfların yapacağı iksiri anlatayım."dedi ve tahtaya doğru ilerledi.Tahtanın sol tarafına geçti ve tekrar konuşmaya başladı.O konuştukça iksirle ilgili bilgiler tahtada beriliyordu.

"Bu dersimizde sizin yapacağınız iksir Çıban İyileştirici İksir.İsmindende anlayabileceğiniz gibi çıbanı iyileştirmek için kullanılıyor.Bu iksiri yapmanız içni gerkeli olan malzemeler; kurutulmuş ısırgan otu,ezilmiş yılan dili,haşlanmış boynuzlu sümüklüböcek,kirpi dikeni.Bu malzemelerin hepsini sağ taraftaki dolaptan alabilirsiniz.Yalnız sizi bir konuda uyarmam gerek.Kirpi dikenini,kazanı ateşten aldıktan sonra koymalısınız.Eyer kazan ateşteyken eklerseniz bu iksir kazanı eritebilir ve sizde zarar görebilirsiniz.Eh sanırım bu kadar bilgi yeter.İksirini bitiren dolaptan bir cam şişe alsın ve iksirini ona doldursun.Cam şişeye koyan cam şişeleri masama koysun.Ben iksiri değerlendiririm.Ve size son olarak söyliyeceğim,eyer yardıma ihtiyacınız olursa beni yanınıza çağırmanız yeterli."

Ashlee sözünü bitirince derin bir soluk altı.Ashlee'nin sözünü bitirmesiyle beraber sol taraftaki öğrencilerin hepsi ayaklanmış ve hareketlenmişti.Ashlee ayakta kimse kalmayınca sağ taraftaki öğrencilere döndü.İlk başta onlara öğreticeği iksirin ne olduğunu hatırlayamadı.Biraz heyecanlanmıştı heralde.Ama fazla süre geçmeden hatırladı.Büyüklere öğreteceği büyü çok daha önemliydi.Hem elkide onlar sayesinde stoğu dolacaktı.Ashlee bunu düşününce gülümsedi.Bütün öğrencilerin gözünün üstünde olduğunu anlayınca öksürerek boğazını temizledi ve konumaya başladı.

"Gelelim büyüklere.Çocuklar size öğreteceğim büyü çok daha önemli ve dikkat etmeniz gereken büyü.Size öğreteceğim büyünün ismi;Hakikat İsmi.Bu büyü insanı gerçeği söylemeye zorlar.Eh bunu duyar duymaz bu iksiri Veritaserumla karıştırmayın sakın.Veritaserum hakikat iksirinden daha güçlü bir iksirdir.Ama onu size yaptıramam tabi ki...Bu iksiri kullanacağınız kişinin ağzına 2-3 damla damlatmanız yeterlidir.Damlalardan sonra hemen gerçekelri söylemeye başlarlar.Bu iksir daha önemli olmasına rağmen kolay bir iksirdir.Size gerekli olan tek malzeme Pirşakır Tüyleri.Bu tüyleride dolapta bulabilirsiniz.Sizde küçük arkadaşlarınız gibi cam şişeye doldurup bana getirin.Sakın iksirlerden kendinize ayırmayın çünkü öğrencilerin kullanması yasaktır..."dedi ve gülümsedi.Büyüklerde dolaba doğru ilerlemeye başlamıştı ama onlarda daha az kargaşa vardı.Ashlee ayakta durmaktan yorulmuştu biraz.Sandalyesine doğru ilerledi ve öğrencileri izlemeye başladı.Kazanlardan sürekli "poff" sesleri yükseliyordu.Bu seslerin çoğu hatta neredeyse hepsi iksirin iyi gittiğine işaretti.İksirler iyi gidiyordu fakat tabi ki yardım isteyenler oluyordu.Ashlee yardım isteyenlerin yanına tek tek gidip onlara yardım etti.Yardım isteyenler bitince tekrar masasına geçti.Masasına geçtikten biraz sonra,yani iksir yapmaya başlayalı 15 dakika olmuşken bazıları iksirlerini bitirmişlerdi bile.Ashlee bitirilen iksirleri tek tek inceledi ve başında bekleyen öğrencilere iksirlerle ilgili yorumlarda bulundu.Yarım saat sonra bütün iksirler bitmiş,Ashlee bütün iksirleri yorumlamıştı.Arada tabiki hatalı iksirler çıkıyordu.Ama çoğunluk olarak iksirler iyi yapılmıştı yani işe yarardı.Ashlee dersin tamamlandığına karar verince ayağa kalktı.

"Eh bu dersimiz bu kadar.Umarım dersimi beğenmişsinizdir.Yaptığınız iksirlere gelince,tabiki mükemmel olması beklenmiyor ama ortalama olarak iksirleriniz gayet iyi.Hepinizi kutluyorum.Şimdi çıkabilirsiniz."dedi.Öğrenciler hemen sınıfı boşalttılar.Ashlee'de iksirleri tek tek dolaba yerleştirdi.Yerleştirme işi tamamlanınca çantasını aldı ve sınıfı kapatıp dışarı çıktı.

Rp Puanı Alma 295bhnt
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Rp Puanı Alma Empty
MesajKonu: Geri: Rp Puanı Alma   Rp Puanı Alma Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 4:55 pm

Beğendim.Çok güzel.hatta 100 verdim:):)Xd Very Happy

Rp Puanı Alma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rp Puanı Yükseltme