Push
Push Rpg
Hoşgeldiniz!
Üye olun veya üyeyseniz Giriş Yapın...
Push
Push Rpg
Hoşgeldiniz!
Üye olun veya üyeyseniz Giriş Yapın...
Push
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güçlerini kontrol edebiliyorsan, Hükümetten kaçabilirsen, burası senin yerin...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Odango Atama!

2 posters
YazarMesaj
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 11:35 pm

Rp OuT: Katılmak için özel mesaj atmayın direkt girin lütfen Smile))

Burası bir restaurant mıydı? Şey aslında pek benzemesede... Değişik tatlar tatmayı seven biri için çok güzel bir yere dönüşebilirdi! Tabi, yine her şey berbat olmazsa... Hava alanı dönüşü hiçbiryere uğramadan direkt buraya gelmesi tabi normal birşeydi. Şişman insanların gıcık olduğu bir özellik olan yiyip yiyip kilo almamak bu kızdada vardı elbette!

Eşyalarını direkt taksiyle eve gönderdiği için endişeli olması gerekse de (ki adam bunu duyunca çok şaşırmış ama parayı görünce dili tutulmuştu) pek umursamıyordu. Metalik beyaz zincirli askılı minik, yine metalik mavi çantasını da koluna asmış biraz sıkılmış bir şekilde paldır küldür içeri girdi. "Ah, Minna-san burası ne kadar küçük!" dedi. Hala kendince konuşmaya devam ediyordu. Off...

Aniden birinin saçına basmasıyla irkildi. Biryerde oturduğundan olsa gerek saçı yere kadar geliyordu. "Odango Atama'm! Offf.. Senin yüzünden bozuldu! Sen kimsin?" dedi ve arkasına baktı...

Not: Odango Atama bir Japon saç şeklidir.
Garip bir örnek olacak olsada:

Spoiler:
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 6:22 pm

Onu bulmak çok zor olmamıştı.Çin'in bu bölümüne ayak basan herkes neredeyse buraya uğrardı.Birtek o Odango Atama ile onu tanımak zor oldu çünkü onu düz saçlı olarak "görmüştü".İşte bu yüzden buradaydı.Bir kaplan o,ve Cassie...Bir ses duyunca arkasaına döndü ve arkasına dönmesiyle Altair çığlığı bastı...Cassie,kızın biricik saç stilini bozmuştu!Bu pek iyi bir başlangıç sayılmasa da utangtaçça"Ben Cassie,sen Altair'sin,biliyorum.Ben bir gözcüyüm.Ve sana garip gelecek ama kaplanlı bir mekanda ikimizi gördüm.Çinli bir kızla savaşıyor gibiydik.Garip ama,kızın da Odango Atama'sı vardı.Elinde bir tabancayla tehtitkar bir şekilde bize bakıyordu...Ne düşünüyorsun?"dedi.
http://push.hareketforum.biz
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 7:55 pm

"Ben Cassie,sen
Altair'sin,biliyorum.Ben bir gözcüyüm.Ve sana garip gelecek ama
kaplanlı bir mekanda ikimizi gördüm.Çinli bir kızla savaşıyor
gibiydik.Garip ama,kızın da Odango Atama'sı vardı.Elinde bir tabancayla
tehtitkar bir şekilde bize bakıyordu...Ne düşünüyorsun?"
dedi saçına basan kız. Yani Cassie. "Şey... Sanırım onun öleceğini. Sen gözcüsün ve bende siliciyim karşımız bir şansı olacağını sanmam. Hey, istersen otur. Bugünlerde ne olursa olsun artık şaşırmıyorum" dedi. Evet gerçektende bugünlerde başına gelmeyen kalmamıştı. Kızı şöyle bir süzdü. Düşmana değil dosta benziyordu. Ama şu bahsettiği kızda kimdi? Ve tabaca? Daha önce hükümet adamları tarafından tabanca ile yaralanmıştı. Ama onu tek başına gördüğüne göre bunun hükümet olma olasılığı azdı. "Başka birşey gördünmü peki?" diye sordu saçlarını düzeltirken.

Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 7:40 am

"Aslında,şey kız,sanırım bize birşey söyledi...Aile ile ilgili birşey.Ve utanç.Ve,ne diyebilirim ben daha önce çin balık pazarında ona benzer birini görmüştüm.Belki de bir Wang'dır.Ağer öyleyse hiç şansımız yok.Benim annem hariç tüm ailem onlar tarafından katledildi.Annem de şimdi Hükümet'in bir karargahının derinliklerinde tutuluyor...Ne yapacağım bilmiyorum fakat bunu sana söylemekle iyi birşey yaptığımı düşünüyorum.Gelecek değişkendir,unutma.Ayrıca son zamanlarda kaplanlı bir mekana girdin mi?Yani kaplan dövmesi veya duvardaki kaplan resimleri...."Cassie,bunları söylerken tüm acı anıları depreşmişti.Bilgisayardan kalkmayınca onu havuza atan abisi,tatlı gülümasemesi ve babasının bisikletiyle yaptığı geziler...Hepsi gitmişti...Cassie Hükümet'ten korkmuyordu çünkü onların güçlü olmak yerine kendilerini güçlü olarak gösterdiklerini düşünüyordu.Fakat Wang ailesi gerçekten güçlüydü...Ve eğer ilacı bulurlarsa dünyanın sonunun geleceğine emindi.Hükümet'e gelince...Onlşar için de aynı şey geçerli sayılırdı.Onlar bir takın gözü dönmüş bilim adamı gibiydi.İlaç ellerindeydi ve dolayısıyla bu onların aleyhine olan güçlü bir silahtı.
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:21 pm

" Utanç mı? Evet haklısın bir Wang olabilir ama şöyle düşün eğer aile ve utanç kelimelerini aynı yerde kullanıyorsa ailesi tarafından dışlanmış demektir. Tek başınıysa fiziksel üstünlük kurmak kolaylaşır." dedi. Kaplan, kaplan, kaplan... Hafızasını yoklayınca sadece minik birşey bulabildi. Ancak üstüne gidince çok daha büyük birşey olduğunu anladı ve biraz şaşırmış bir tavırla gözlerini kırpıştırdı. Büyük ihtimal başka bir silici nu hatırayı silmeye çalışmış ama sadece önemsiz birşey olmasını sağlayabilmişti. Ve bu onun farkında bile değildi eskiden! Ne kadar da kötü... " Hükümet sandığımızdan daha güçlü elbette ama zarar vermek için daha güçlü olmak gerekmez." dedi aniden. Öylesine söylenmiş gibiydi bu söz. Çünkü kontrolsüzce çıkıvermişti. Sonra şaşkın bakışları ve tavrı yerini gülümsemeye bıraktı. " Evet, aslında girdim. Havaalanının orda biryerde. Ama ismini yada ne işe yaradığını bilmiyorum. Tek hatırladığım içerisi. Duvarların tamamen kaplanlarla bezenmiş olması. Hatta doldurulmuş hayvanlar dahi vardı ve tabiki kaplanda vardı. Bir kız görmedim ama içerideki başka bir kapının önünden geçen bir kadın silüeti gördüğüme yemin edebilirim." dedi biraz gülümseyen ve birazda düşünceli bir tavırla. Aniden yüzünü biraz buruşturarak sordu "Bizden ne isteyebilirki? Ailesine biz onu rezil etmiş olamayızda. Hani aile ve utanç dedin ya! Yoksa olabilirmiyiz?" diye sordu bir yandan ona bir yandan da kendine. Ve şaşkınlıkla karışık sııntılı haline büründü. Şu anda endişeleneceği şeyler listesi gayet basitti "1. Ölmek 2. Wang'lar 3. Odango Atama tarzının çalınması".
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:43 pm

"Seni bilmem ama ben son zamanlarda hiç çinli bir kızı utandırmadım...Fakat biraz araştırma yapabilirim.Belki de onu gelecekte utandıracağızdır...Belli olmaz.Eğer herhangi bir değişiklilk olursa haber veririm.Bu arada Odango Atama için gerçekten çok üzgünüm..Çok hassaslardır,bilirim.Neyse...Tam olarak sahneyi anlatamadım fakat yanımda bir resmi var,gördükten hemen sonra çizdim.Tabii pek iyi bir ressam değilimdir."
Resimde sarı saçlı bir kız(muhtemelen Cassie),ona silah tutan Odango Atamalı(Cassie kızın saçını öyle bir çizmişti ki kızın saçının bazı bölümleri yere yapışmış gibi gözüküyordu.),kızıl saçlı çekik gözlü bir kız ve onun arkasında da ona dehşetle bakan kahverengi saçlı bir kız.Çekik gözlü kız arkasındaki kıza bakmıyordu.O tamamen öndekine odaklanmıştı.En arkadaki kız ise çekik gözlünün kafasını tutuyormuş gibi yapıyordu.Bunun anlamı ne olabilirdi?
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:56 pm

"A, sorun değil zaten sen basmasaydın büyük ihtimal başkası basacaktı!" dedive güldü. Sonra resmi görünce tüm gülmesi donarak yerini dehşete bıraktı. "Şey... Afedersin ama burada ne olduuğunu anlamadım. Niçin o kafasını tutuyor?" dedi başta. Resme dahada konsantre olunca bazı minik ayrıntıları gördü. Evet daha önce bu kızı görmüştü kesinlikle. Rewsimde kimolduğu biraz gizlenmiş gibi olsada o olduğunu anlamıştı. Ve neresi olduğunu anlamadığı yerde kızın elbisesinin yırmacındanda buna benzer bir tabanca görmüştü. Sonra kızın saçına baktı ve öfkelendi "Odango Atama tarzımı çalmış! Uf... Biliyorsun onlar kişiden kişiye belli başlı farklılıklar gösterir." dedi ve sıkıntıyla yeniden konuştu. Bu kızın gücü ne olabilir? Ayrıca şu Wang'lere benziyormu? Şahsen onu daha önce görmüştüm ve elbisesinin yırmacından gözüken tabancayıda..." dedi. Son kelimeleri söylerken seni istemsizce biraz kısımıştı.
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 8:56 am

"Şey,kız çoğu açıdan Wang'e benziyor.Ve tabancayı niye bana tutuyordu?Arka tarafındaki kızın sen olduğunu tahmin ediyorum.Siliciler yanılmıyorsam düşmanlarının kafalarına dokunarak onları etkisiz hale getiriyordu değil mi?Hem,bu konuşma çok uzadı.Birşeyler yapmamız gerek.Kaplanlı mekan,unutma...Belki de değişebilir.Bu akşam kendimi zorlayarak da olsa bir kadeh votka içeceğim,sakın yanlış anlama...O şeylerden nefret ederim ama ne yapabilirim ki.Gözcüler içki içerek görme yeteneklerini güçlendirirler.Bu kız bir Wang ise kesin onu balık pazarında yakalarız.Tabii yanında Yıkıcı abileri yoksa..Onlara dayanamıyorum..."Cassie'nin en çok korktuğu şey Wang ailesinin gelip onları bulmasıydı.Çinli kızı o da daha önce görmüştü ve bir daha görmek istemiyordu.İçinden "Umarım yanılıyorumdur.."diye sayıklıyordu.Cassie tam bunları düşünürken olabilecek en kötü şey oldu...Çinli kız,restorana ayak basmıştı.Cassie,kızın adını hatırlamıyordu ama onun ailesine yaptıklarını çok iyi hatırlayabiliyordu.
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:59 pm

Bir süre kızın dediklerini dinlemiş sonra ise cevap vermişti "Evet, etkisiz hale getirebiliyoruz. Ya da hastanelik bile edebiliyoruz." dedi. Çoğul ekini tim siliciler için kullanmıştı. Zaten hükümet kaç tane bırakmıştı ki? 9 mu 10 mu? Wang ailesine gelince... Onları pek bilmiyordum ama Cassie'nin söyledikleri nefret etmesine yetmişti. kIızn gözlerini şaşkınlıkla açtığını ve bakakaldığını gördü. Ne oluyordu? Kızın baktığı yeri görünce ilk başta bir şey anlamadı. Sıradan bir kız? Kızı şöyle bir süzdü.

Saçlarının üstünde oluşmuş kıvrıma bakılırsa odango atama yapıyordu. Acana kızın ona böyle bakma sebebi bu muydu? Aniden o da bir telaşa kapıldı kızın Çinli olduğu belliydi ve odango atama yapmıştı. Birde Cassie'e ona şaşkınlıkla bakınca onun bahssettikleri
"Çinli Kız" olduğunu anladı. Kız yanlarına yaklaşırken kalp atışlarının hızlandığını hissetti. Belli ki o da onları tanımıştı ve sert bir şekilde bakarak yaklaşıyordu. Başta tek söyleyebildiği "Bu o..." diye fısıldamak oldu. Kız yanlarından geçmek yerine tam yanlarında durdu. Ne yapacaktı şimdi?
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 6:37 pm

Teleşlanan kızlar durmadan yanlarına oturan çinli kza bakıyorlardı.Odango Atama stili saçları ile yanında bşr defter taşıyordu.Tıpkı Cassie gibi...Belli kız Gözcü idi.İlk birkaç dakika onlara baktı,sonra çince birşeyler söyledi.Sözlerinden sonra iki çinli genç yanlarında bitti.Birisi tam bağırmaya yelteniyordu ki çinli kız onu engelledi.Sonra sakince,elindeki defterden bir sayfa çıkardı ve onlara gösterdi.Yine aynı sakinlikle "Bunun anlamı ne?Ayrıca(Altair'e dönerek)Odango Atama sende hiç iyi durmamış tatlım.."dedi.Gösterdiği sayfada Cassie'nin biraz önce Altaşr'e gösterdiği çizimin daha düzgünü duruyordu."Söyleyin yoksa abilerim size bir güzel söylettirir."Sonra Cassie'ye dönüp"Yazık,küçük kız,senin nasıl öleciğini gördüm....Sen hala görmedin mi?Gerçi eğer görseydin bu resmi tanıyor olurdun.Bu,senin ve de senin ölüm gününüz olacak!Şimdi Leo'yu çağırmadan bir açıklama yapın ve gidin!!!" dedi...
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 7:57 pm

Ne?! Odango Atama ona yakışırdı. Hemen cevabını verdi "Bende herzaman yakışır canım ama seninkinin durumu trafik kazası geçirmiş biri gibi." dedi sinsi gülümsemesinin altından. Bu kız kendini ne sanıyordu? Model filan mı? Eskiden model olan Altair'di. Buraya gelene dek. Abisinin arkasına sığınan bir zavallı gibiydi. " "Abilerim size söylettirir " miş. Biraz zor tatlım." diye geçirdi içinden ve kıza Biz böylelerini çok gördük bakışıdan attı. Kız abileriyle ilgili birşeyler söylüyordu. Birdakika, Cassie onun onların kızı ailesine rezil ettiğini söylememişmiydi? Kızın bu tip cümleler kuracağın biliyordu. Demekki gelecekte şu bağıran şapşallardan olmayacaktı. Güzel... Sinsi gülümsemesinin altından gözlerini kızın gözlerine kilitledi. Aslında gözlerinden kızın küçük bir endişe taşıdığı seçilebiliyordu. Ancak diğer duygular o kadar karşıktıki başka birşey göremeyince sessizliği bozarak " Yerinde olsam abiciklerime o kadar güvenmezdim canım. Belkide sende bazı şeyleri görmemişsindir ne dersin?" dedi ve tam bir açıklama yapmadan kızı meraklandırmanın keyifle gülümsemesini yaydı. " Bu arada söyleyim -ki bunu senin daha iyi bilmen gerekir- gelecek değişkendir. Ve kimin kimi öldüreceini bilemeyiz değil mi?" dedi ve bakışlarını kızın üstünden çekti. Çinli kız -küfür olduğunu tahmin ettiği- birkaç Çince kelime mırıldandı ve gözlerini kıstı.
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 11:30 am

Altair ile vakit geçirince onunla aynı kafadan olduklarını anlıyordu.Çinlinin kızların gururlarını incitmek için söylediği şeyler kesinlikle hem onu hem de bakışlarından anlaşılıyordu Altair'i etkilemiyordu.Kız,Cassie'ye bu resimdeki sahnede öleceğini söylemişti.Cassie'nin cevabı ise Altair'in dediklerinden cesaret alarak:"Madem benim nasıl öleceğimi gördün,bugün ve burada olmayacağını biliyorsundur.Ayrıca ben ufak kediciklerden korkmam(kaplanı kastediyordu,ki bu da bir kuyruklu yalandı....Cassie'nin onlardan ödü kopardı.)Hem saç stilinin Altair'e yakışıp yakışmadığını söylemek sana düşmez,tatlım.."dedi onu taklit ederek.Abilerine çok değinmemişti çünkü tam arkalarındalardı.
Sonra masadan kalkmaya yeltendi.Son sözü ise ""Gelecek değişkendir" sözü boşuna söylenmedi,canım"oldu.O hep böyle yapardı.Son sözünü hep gitmeden söylerdi.Daha az korkmuş olsaydı daha iyi birşeyler uydurabilirdi fakat bu durumda bununla yetindi.Aitair'e "Hadi gidelim.Bunlarla sonra uğraşırız."bakışı attı.Ve yürüdü.
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 2:15 pm

Çinli kızın yüzündeki şaşkınlığı görebiliyordu. " Ne yani Wang'sin diye muhteşem mi olacaksın?" diye geçirdi içinden. Gözlerini abilerine dikti. "Her şeyi göremedin." imalı cümlesinin ardından kız kardeşlerine şüpheyle bakıyorlardı. Kız aceleyle defterini karıştırıyor ve büyük ihtimalle unuttuğu bir görüşün resmini bulmaya çalışıyordu. O sırada Cassie'nin "Hadi gidelim.Bunlarla sonra uğraşırız." demesi ve yürümesiyle o da ayağa kalktı ve kızın arkasına geçti. Ve son cümlesini söyledi " Piyon olmayı anlayamazsan, kraliçeyi asla alamazsın." dedi ve sinsice gülümseledi. Çinli kızın bunu anlaması biraz uzun sürebilirdi ama zaten ne önemi vardı ki?! Burada Wang ailesinin başının piyonu Çinli Kız ve Kraliçede Cassie ya da kendisi oluyordu. Ne olduğunu ya da ne yapabileceğini anlamazsa onları asla öldüremezdi...
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 2:43 pm

Altair'in harika son sözü ile kızlar çıktılar fakat ne yapacaklarını bilmiyorlardı.Cassie,konuşmayı başlattı "Sence bu ilaç işine karışsak mı?Sessiz mi kalsak?Wang'lerin ne yapacağı hiç belli olmaz.Biraz yardım bulmalıyız.Senin ailen nüfüzlü...Onlardan yardım alabilirsin...Fakat benim teyzem dışında tutunacak kimsem yok.Teyzem Koklayıcı'dır.Güçlü bir Koklayıcı.Onun dışında eski okulumdan birkaç kişiyle görüşebilirim.Sence bu önlemler yeterli olur mu?Daha da önemlisi,müttefik olacak mıyız?"diyte kuşkuyla sordu.Kızın ailesinin nüfüzlü olması umurunda değildi.O sadece bir arkadaş istiyordu.Bunları düşünürken gözleri karardı.Bir düşünce oluştu zihninde...Yine kaplan.Bu sefer hayvanat bahçesindeydiler.En azından öyle gözüküyordu.Fakat karanlıktı.Teyzesi,tanımadığı bir bayan,Altair,Cassie ve onlarca Çinli...Belki de Wang ailesi...Bunu Altair'e hemen aktardı ve cevabını bekledi...
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 4:53 pm

Gülümsedi ve başını hafiftem yana eğdi " Tabiki aynı taraftayız. Bence bilemiyorum doğrusu eğer dediğin Wang ailesi bu kadar güçlüyse biraz zorlanacağız ve görüşüne bakarsak biraz daha yardım fena olmaz tabi." dedi. " Tabi karşıdakilerin çoğu Yıkıcı olsa gerek. Şu dev ağbi bozuntuları öyleydi çünkü koca ağızlar... Neyse sorun şu ki ailem Norveç'te yaşıyor ama yardım alabileceğim bir kardeşim var. Kendiside bir İtkicidir. Onun dışında bu kadar çok adama karşı nasıl şansımız olabilir ki?" dedi ve ellerini sağa sola sıkıntılı bir şekilde salladı. Eğer bu görüş gerçekleşirse işleri zordu. Her ne kadar çok güçlü bir silici olsada (insanları hastanelik edebiliyordu)... " Bir dakika... Bu görüş önceki görünşünü etkisiz kılıyor. Ailesi kızın yanındaysa eski görüşündeki gibi yanlız kalamaz." dedi ve yüzünü ekşitti.Tabi eğer geleceği değiştirmezlerse... Ve yapabileceği tek şey -ki bu aklına geldiğinde gülmeden edememişti- tüm vahşi hayvanları salarak Cassie ile karışıklıktan faydalanarak çıkmaktı.
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 6:12 pm

Cassie hayvanat bahçelerini seviyordu fakat gördükleri bakış açısını değiştirmişti.Altair'in fikri de güzeldi tabii fakat belki de daha iyi birşey bulabilirlerdi.Güçlerini geliştirmeleri ve bir şekilde onlarla hayvanat bahçesinde karşılaşmaları gerekiyordu.Ya da geleceği değiştirmek...Aslında neden hayvanat bahçesi gördükleri de muammaydı.Gözcü kız şu an bile onları izliyor olabilirdi."Geleceği değiştirmenin birkaç yolu var.Veya...Saçma sapan şeyler yaparız....Ne olduğu belli olmazsa biz gözcüler "görmekte"zorluk çekeriz.Fakat bu da zor.Çünkü hiçbirşey yapmazsan bile birşeyler yapmış oluyorsun.Sen ne düşünüyordun?"diye sordu...
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 7:07 pm

" Bilemiyorum. Kızın bizi görmesini engellemenin tek yolu süper kötü bir fikir oluğundan başka birşeyler düşünmeliyiz. Zihnimizi alkolle bulandırsak? Hem sana görüş gelir hemde görüşler sanırım o yolla geldiğinden bizi göremez." dedi düşünceli bir halde. Sonra hala restoranın önünde olduklarını hatırladı ve camlardan içeri baktı. Çinli kız onları izliyordu. " Şey... Konuşmak için başka bşr yeri seçmek sanırsam daha güvenli olacak. " dedi ve Çinli Kızı işaret etti.
Cassie Holmes
Gözcü | Yönetici
Gözcü | Yönetici
Cassie Holmes

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 8:52 pm

Aitair'in son sözü üzerine "Çok haklısın" dedi ve ona Cassie'nin evine gitmeyi önerdi.Yolda yürümeye devam ederken"Son günlerde macera istemiyorsan hayvanat bahçesine uğrama.Ve şu andan itibaren saçma sapan şeyler yapacağız.Birbirimizden ayrılalım.Şey bir de senden daha sonra ikimizin de kafasından bazı şeyler silmeni isteyeceğim.Silinen şeyler defterlerimizden de silinir.Ayrıca içki içme fikri güzel.Biliyor musun?;Bu hayatımda ikinci kez içki içişim olacak.Bir keresinde içmiştim ve evde tek başıma deliriyordum.Annemi rehin aldıkları gün,onu görebilmek için o kadar çok içmiştim ki uykuya dalmışım.Tam 7 saat sonra uyandım.ve ilerleyen 5 saat de baş ağrısından ve kafamdaki düşüncelerden sıyrılmak hiç kolay olmadı....Fakat bu sefer kolay olacak.Efkarlı değilim"dedi ve gülümsedi."Şöyle birşey yapsak,sen kafamızdaki bilgileri silmeden önce kendimize bir not yazsak...Sadece önemli noktaları...Sonra silmenin etkisi geçtiğinde onlara bakıp neyi yapıp yapmayacağımızı bilmiş oluruz.Nasıl fikir?"Cassie'nin bulabildiği en iyi fikir buydu.
Altair Serenity Heino
Silici
Silici
Altair Serenity Heino

Odango Atama! Empty
MesajKonu: Geri: Odango Atama!   Odango Atama! Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 10:49 pm

" İyi fikir. Evine gidince restoranda karşılaşmamızın ve ilk görünüşünün sonrasını mı siliyim? Yoksa ilk gördüğün andan sonrasını mı? Belkide restorana gelirkeki anı silmeliyim. Of, bu çok karışık neleri sileyim?" dedi biraz sırıtarak. Aniden yürürken önüne bakmadığından trafik lambasına tosladı ve yere düştü. "Aaaa!" diye minik bir çığlık atarak yerden kalktı. "Of... Bugünlerde lanetli gibiyim. Nereye gitsem birşey oluyor. Başka bir silicinin hafızamı silmeye çalıştığını bile hatırlıyorum. Sanırım silmiş biraz ama önemli olduğunu sanmıyorum. " dedi ve düşünmeye başladı. Adam kaplanlı mekandan çıkarken saldırmıştı. Saldırı anının birazı silinebilmişti ancak. Belki başka yerlerde. O anda kafasına birşey dank etti. Ve titreyerek durdu. " Sana bahsettiğim kaplanlı mekanı sana fazla hatırlamadığımı söylemiştim. Ve şimdide çıkışta bir silicinin bana hayal meyal saldırdığı hatırlıyorum. Galiba içeride birşey gördüğümden dolayı silmeye çalıştı ama adam bana pek dokunamamıştı. Sanırım silemediğini düşünüyor. Ve bu her ne ise çok önemli olmalı." kafasını Cassie'den yana çevirdi ve konuştu " Bu özel şeyi hatırladığımı düşündüklerinden ve sana bunu söylediğimi sandıklarından bize saldırıyor olabilirler... Ve bu sır her ne ise -ki ilaç bile olabilir çünkü çok önemli- ölümcül birşey olmalı..."

Rp Out: Çok iyi bağladım ya Smile Very Happy XD

Odango Atama!
1 sayfadaki 1 sayfası